Novinky/aktuality

Dial Telecom Cup 2017

Pořádně živo bude o víkendu na tenisových kurtech pod zámkem ve Frýdlantu. Tenisový klub tam pořádá tradiční celostátní turnaj mužů a žen nazvaný Dial Telecom Cup s finanční dotací 28.000 Kč. Probíhat bude od soboty 26. srpna do pondělí 28. srpna 2017.

Jeho součástí bude v sobotu večer od 20.00 hod rockový koncert turnovské kapely Retro Five. 

Turnaj i doprovodný program jsou určeny široké veřejnosti. "Budeme rádi, když si lidé najdou cestu jak na jednotlivá tenisová klání účastníků turnaje, tak na sobotní program. Vstup je zdarma," ujišťuje ředitel turnaje a zároveň frýdlantského tenisového klubu Lukáš Procházka. 

Tenisové mače budou v sobotu i neděli probíhat vždy od 9.00 do 19.30 hodin. "Kromě domácích reprezentantů se na turnaji představí řada hráčů z celé České republiky, mnoho z nich má ligové zkušenostmi. Mezi největší favority mezi muži se řadí loňský vítěz turnaje Filip Michl, dále pak trojnásobný vítěz turnaje Lubomír Majšajdr, stabilní člen extraligového družstva LTK Liberec a největším favoritem je vítěz mistroství republiky z roku 2015 Michal Franěk .

Mezi ženami patří mezi největší favoritky hráčka Pardubic Natálie Kmošková a finalistla letošní Pardubické juniorky  Dőrreová Adéla.

V sobotu turnaj doplní ve 22.00 hodin tradiční slavnostní ohňostroj. 

Nejlepší hráči kromě finančních odměn získají velmi cenné trofeje.