Novinky/aktuality

Dial Telecom Cup 2018

Pořádně živo bude o víkendu 25-26.8.2018 na tenisových kurtech pod zámkem ve Frýdlantu. Tenisový klub tam pořádá tradiční celostátní turnaj mužů a žen nazvaný Dial Telecom Cup s finanční dotací 25.000 Kč. Probíhat bude od soboty 25 srpna do pondělí 27. srpna 2018.

Jeho součástí bude v sobotu večer od 20.30 hod rockový koncert nejznámějšího česko - slovenského U2 revivalu a večer zakončí frýdlantským známá kapela The Grizzlies. 

Turnaj i doprovodný program jsou určeny široké veřejnosti. "Budeme rádi, když si lidé najdou cestu jak na jednotlivá tenisová klání účastníků turnaje, tak na sobotní program. Vstup všechy zápasy je zdarma, na večerní koncert pouhých 50 Kč v předprodeji a 80 Kč na místě" ujišťuje ředitel turnaje a zároveň frýdlantského tenisového klubu Lukáš Procházka.

Tenisové mače budou v sobotu i neděli probíhat vždy od 9.00 do 19.30 hodin. "Kromě domácích reprezentantů se na turnaji představí řada hráčů z celé České republiky, mnoho z nich má ligové zkušenostmi. Mezi největší favority mezi muži se řadí loňský vítěz turnaje a mistr republiky z roku 2015 Michal Franěk, dále pak trojnásobný vítěz turnaje Lubomír Majšajdr, stabilní člen extraligového družstva LTK Liberec. Mezi ženami je favoritek hned několik. Startovní listina však ještě může doznat mnoho změn.

Všichni příznivci tenisu a dobré hudby jsou srdečně zváni. Lístky na sobotní koncert poptávejte na čísle 777 312 171.

 

Plakát
Přehled vítězů